Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ integrated sewage treatment equipment ] bij elkaar passen 448 producten.
10 kubieke meter per dag afvalwaterzuiveringssystemen
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 2 jaar |
| Kerncomponenten: | Pomp, PLC, ventilator, MBR-membraanmodule |
40,000 lts/h Draagbaar ontzilting afvalwaterbehandeling systeem waterbehandeling in containers
| Ontziltingstarief: | ≥97% |
|---|---|
| Terugvorderingspercentage: | 50%-75% |
| Capaciteit: | 40,000lts/uur |
TSS COD BOD Verwijderingsmachine Daf Eenheden SUS304 Voor huishoudelijke afvalwaterzuivering
| Materiaal: | koolstofstaal of sus304 |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5-12000 kg |
| Grootte: | meer dan 1M*1M*2M |
MBBR / MBR Package Apparatuur voor afvalwaterzuiveringsinstallaties 4166L/H
| Kerncomponenten: | Pomp, PLC |
|---|---|
| Tipe in de handel brengen: | Nieuw product 2024 |
| Productiviteit: | 4166L/H |
50 m3/dag MBR-systeem Industrieel afvalwaterzuiveringsbedrijf MBR
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, versnellingsbak, lager, motor, PLC |
| Gewicht (kg): | 5000 kg |
Geïntegreerd afvalwaterzuiveringssysteem met meerfasenproces voor industriële en gemeentelijke toepassingen en op maat gemaakt ontwerp
| Productiviteit: | 1000l/uur |
|---|---|
| Verwerkingstype: | filtratie |
| Spanning: | 380 V, 220 V |
800 kg afvalwaterzuiveringsinstallatie
| Productiviteit: | 1000 l/h |
|---|---|
| Gewicht (kg): | 800 kg |
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, pomp, versnellingsbak, motor |
Gesolde luchtflotatie Staal septisch DAF-systeem Tank Afvalwaterzuivering 500L/H
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Productiviteit: | 500L/h |
| Gewicht (kg): | 300 kg |
Supersystem afvalzuiveringsinstallatie SS304 waterzuiveringsmachines DAF opgeloste luchtflotatie
| Productiviteit: | 1000 l/h |
|---|---|
| Gewicht (kg): | 100 kg |
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, PLC |
UV-foto-zuurstofmachine Katalysatorische behandeling van olie- en gasindustrie Afvalgas 220v/380v
| Tipe in de handel brengen: | Nieuw product 2024 |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 5 jaar |
| Kerncomponenten: | Motor, motor |

