Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ integrated sewage treatment equipment ] bij elkaar passen 448 producten.
RO-membraanfiltratiesysteem waterzuiveringsapparatuur voor efficiënte waterbehandeling
| Verwerkingstype: | filtratie |
|---|---|
| Productiviteit: | Verschilt per model |
| Kerncomponenten: | Drukvat, PLC, spiraalmembraan, keramisch membraan |
Fabrieksprijs Maatwerk Waterzuiveringsapparatuur/filtratie/behandeling/installatie/systeem voor Drinkwater
| Verwerkingstype: | Omgekeerde osmose, filtratie |
|---|---|
| Productiviteit: | 1000l/uur |
| vermogen(w): | 2,5 kW |
35 kW industriële waterzuiveringsapparatuur membraan systeem voor afvalwaterbehandeling zeewater ontzilting
| Productiviteit: | 1000 l/h |
|---|---|
| Gewicht (kg): | 700 kg |
| Grootte: | 1200*800*100 |
1.5KW Zeewater ontzilting Gesolde luchtflotatie Eenheid SUS304 Daf Eenheden Waterbehandeling
| Materiaal: | koolstofstaal of sus304 |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5-12000 kg |
| Grootte: | meer dan 1M*1M*2M |
Voedingsmiddelen POM Ro Onderdelen voor de waterbehandeling Ro Fittings Part Union Pipe Fitting
| Materiaal: | POM van voedingskwaliteit |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Gebruik: | RO-machine |
opgeloste luchtflotatie DAF-systeem afvalwaterzuivering Vaste vloeistofseparator opgeloste luchtflotatie
| Kerncomponenten: | Pomp, Motor, Motor |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Chinees |
| Garantie: | 1 jaar |
Stroomzuiveringsinstallatie van roestvrij staal
| Type: | Modder het Ontwateren |
|---|---|
| Power (W): | 0.36 kW |
| Kerncomponenten: | Motor, PLC, Motor, Versnellingsbak |
Hoogzuiver waterzuiveringsapparatuur & Ultrazuiver watersysteem
| Verwerkingstype: | Omgekeerde osmose |
|---|---|
| Productiviteit: | 2000 l/uur |
| vermogen(w): | 800 W |
Zeewaterontziltingsinstallatie Ultrafiltratie Omgekeerde osmose Waterzuiveringssysteem Machine
| systeem: | het systeem van het omgekeerde osmosewater |
|---|---|
| Type: | het systeem van de waterfiltratie |
| Toepassing: | waterzuivering |
Membraanfiltratie Waterzuiveringsapparatuur 500L/Uur PVDF Film Ultrafiltratie Watersysteem 2000x800x1950mm
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Productiviteit: | 500L/h |
| Materiaal: | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |

