Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ integrated sewage treatment equipment ] bij elkaar passen 448 producten.
50000L/H Eenfasige omgekeerde osmose-apparatuur RO Ultrazuivere waterapparatuur 500000 kg
| Kerncomponenten: | Drukvat, pomp, PLC, omgekeerde osmose membraan |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Productiviteit: | 50000 l/uur |
304 Ontmineraliseerde waterzuiveringsinstallatie / waterzuiveringsmachine 15000L/uur 2000 Kg
| Kerncomponenten: | Drukvat, Pomp, PLC |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Productiviteit: | 15000L/u |
Afvalgasbehandeling VOCS Spray Tower Wet Scrubber 500 kg 1 jaar garantie
| Tipe in de handel brengen: | Warm product |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Pomp |
Reverse osmosis-waterzuiveringsapparatuur voor waterbehandeling oplossingen
| Na garantie service: | Online ondersteuning |
|---|---|
| Geschikt voor:: | Water uit putten, ondergronds water, andere |
| Kerncomponenten: | Drukvat, motor |
380V Industriële 10000 Liter RO-systeem Zeewaterzuiveringsmachines voor Ontzouting van Zout Water Drinkwaterzuiveringsinstallatie
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Gewicht (kg): | 1000 |
| Processing Type: | Omgekeerde osmose, verzachting, ontzilting, filtratie |
1000L 2000L zeewater ontziltingsmachine SUS316L RO waterzuiveringsinstallatie
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Productiviteit: | 500L/h |
| Gewicht (kg): | 1050 kg |
Industrieel zeewaterzuiveringssysteem RO Waterzuiveringsinstallatie Gebruikte eenheid
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Gewicht: | 500 kg |
| Kracht: | 1.5 kW |
20T/H Alle roestvrij staal RO waterzuiveringssysteem Verwijder zout TDS waterzuiveringsapparatuur
| Toepassing: | waterzuivering |
|---|---|
| Functie: | Verwijder zout TDS |
| Onze dienst: | Ontwerp, productie, fabriekstest |
Milieu Afvalwatertoestellen voor het ontwateren van slib en afvalwater Systemen Gordelfilterpers Meervoudig schijftype schroefpers
| Grootte: | 3605*1690*1600 mm |
|---|---|
| Kracht: | 0.75*3 |
| Productnaam: | Schroefpers |
5000L/H DAF waterzuiveringssysteem voor afvalwater, opgeloste luchtflotatie DAF apparatuur
| Productiviteit: | 5000L/U |
|---|---|
| Gewicht (kg): | 1 kg |
| Voorwaarde: | Nieuw |

