Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ integrated sewage treatment equipment ] bij elkaar passen 448 producten.
UPVC SS Ontzilting Omgekeerde osmose-apparatuur voor drinkwatercontainer Verplaatsbare zoutwaterzuiveringsinstallatie
| Materiaal: | UPVC, SS |
|---|---|
| Gewicht: | 1000 kg |
| Grootte: | Op maat |
Brackish Well Water Purifying Equipment 40T Ontziltingsinstallatie Industrieel zeewater omgekeerde osmose watermachine
| Gewicht: | 300-50000 kg |
|---|---|
| Grootte: | verschillend als elk model |
| Kracht: | verschillend als elk model |
Verwarmingsapparatuur voor waterzuivering met omgekeerde osmose Terugwinningspercentage van 50%-75%
| Type: | Omgekeerde osmose |
|---|---|
| Ro membraan: | 4040/8040 |
| Stroombron: | Elektriciteit |
Waterzuiveringsapparatuur op basis van elektriciteitsbron met RO-membraanfiltratie en roestvrij staal
| Gebruik: | Waterbehandeling |
|---|---|
| Toepassing: | Waterzuivering |
| Ro membraan: | 4040/8040 |
Anti-corrosie Plastic zeewater ontzilting apparatuur 110V / 220V / 380V 50hz Op maat gemaakte 55-65% herstelpercentage
| Kerncomponenten: | Pomp, PLC, RO-membraan |
|---|---|
| Stijl: | Zeewater Ro-systeem |
| Gebruik: | Ontziltingssysteem |
100% elektrisch zeewater ontziltingstoestel
| Naverkoopservice: | Videotechnische ondersteuning |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | Elektrisch |
| Spanning: | 110V / 220V / 380V 50hz Op maat |
Integrated Nitrogen Phosphorus Removal Wastewater Treatment Plant
| Productiviteit: | 7500 l/uur |
|---|---|
| Verwerkingstype: | MBR, MBBR, SBR, AAO, AO |
| Spanning: | 380 V |
Gesolde luchtflotatie afvalwaterzuiveringsinstallatie waterzuiveringsmachines DAF-systeem SS BOD verwijdering
| Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Functie: | Hoge hydraulische belasting met skimmer |
| Functie: | Verwijdering van SS Verwijdering van BOD |
Afvalwaterzuiveringsmachine Automatisch zelfreinigend filter 8040 RO Uv Waterzuiveringsapparaat Omgekeerde osmose
| Grootte: | 2800*1100*2000 mm |
|---|---|
| Productnaam: | Het Systeem van de waterbehandeling |
| naam: | RO Waterzuiveringssysteem |
ISO/CE 50T/H Ondergrondse waterzuiveringsinstallatie voor waterzuivering
| Kracht: | 65 kW |
|---|---|
| Productnaam: | RO-waterzuiveringssysteem |
| Toepassing: | Filtratie |

