Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ integrated sewage treatment equipment ] bij elkaar passen 448 producten.
Grote 500L/uur waterzuiveringsapparatuur voor omgekeerde osmose SUS316L Industrieel waterzuiveringsapparaat
| Productiviteit: | 500L/h |
|---|---|
| Gewicht (kg): | 1050 kg |
| Stijl: | Tweefasen/éénfasen |
Chemical Gas Absorption Tower Pp 3500mm Hoogte 200kg Voor zuivering van afvalgassen
| Toepasselijke sectoren: | Productieinstallatie, Bouwwerkzaamheden, Energie & Mijnbouw |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Reinig efficiëntie: | 99.99% |
Wasmachine Deodoratie Gasreinigingsapparatuur Wet scrubber 99,99% Reinigingsdoeltreffendheid
| Reinig efficiëntie: | 99.99% |
|---|---|
| Naam van het artikel: | Natte Gaszuiveraar |
| Gebruik: | Zuurgaszuivering |
Nieuwe industriële natte scrubber afvalwaterzuivering zuivering spuittoren met pompmotor voor productie-installatie
| Reinig efficiëntie: | 900,0-99,0% |
|---|---|
| Productnaam: | Sprayreinigingstoren |
| Toepassing: | Industrieel gasfilter |
Zoutontzaltingspercentage ≥97% Metalen/plastiekwaterzuiveringsapparatuur met een hoog rendement
| Kenmerken: | Hoge efficiëntie |
|---|---|
| Terugvorderingspercentage: | 50%-75% |
| Ruimte structuur: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
Elektrisch aangedreven waterzuiveringsapparatuur met omgekeerd osmose-systeem en online ondersteuning na onderhoud
| Ro membraan: | 4040/8040 |
|---|---|
| materiaal: | Metalen/plastiek, roestvrij staal |
| Toepassing: | Waterzuivering |
Residentiële waterzuivering met een herstelpercentage van 50%-75% Waterzuiveringsapparatuur met online ondersteuning
| Stroombron: | Elektriciteit |
|---|---|
| Ruimte structuur: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Ro membraan: | 4040/8040 |
Ontziltingssysteem Zeewaterontziltingsapparatuur met waterfiltratiesysteem en 55-65% terugwinning
| Ruimte structuur: | Roestvrij staal 304/FRP/SS316 |
|---|---|
| Stijl: | Zeewater Ro-systeem |
| Spanning: | 110V / 220V / 380V 50hz Op maat |
Waterzuiveringsapparatuur van roestvrij staal met online ondersteuning na onderhoud en omgekeerde osmose
| Filtratie: | Kwartszand, geactiveerd koolstof, waterverzachter, RO-membraan |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Ruimte structuur: | 304 roestvrij staal |
1000L/uur Zeewaterfiltratie Apparatuur Essentieel Voor Huishoudelijke Zoutwaterontzilting
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| productivity: | 1000L/Hour |
| gewicht (kg): | 1000 |

