Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ integrated sewage treatment equipment ] bij elkaar passen 448 producten.
Waterzuiveringsapparatuur omgekeerde osmose en elektrische energiebron voor klantvereisten
| Functie: | Het produceren van Zoet water |
|---|---|
| Toepassing: | Waterzuivering |
| kenmerk: | Hoge efficiëntie |
Waterverzachter Waterzuiveringsapparatuur met en online ondersteuning
| Geschikt voor:: | Water uit putten, ondergronds water, andere |
|---|---|
| Functie: | Het produceren van Zoet water |
| Zoutontzaltingspercentage: | ≥97% |
SUS316 Filtertenk van roestvrij staal 20t/d Zeewater ontzilter voor zuivering van drinkwater met hoge zoutverwijzing
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| productiviteit: | 1000 l/uur |
| gewicht (kg): | 788 |
Chemische afvalwater ontzilting apparatuur Mvr stoomcompressor pekelbehandeling verdamper met PLC
| Stroombron: | Elektrisch |
|---|---|
| Proces: | FFE-afvalfolieverdunner |
| Spanning: | 220/380/440/460V |
Omgekeerde osmose Minerale afvalwaterzuivering Zuiveringsinstallaties Machines Verkoop van zuiver water
| Gewicht: | 7800 kg |
|---|---|
| Grootte: | 8000*1200*2100 |
| Kracht: | 14 kW |
Modulair ontwerp Draagbare waterbehandeling machines met automatische PLC afstandsbediening
| Functie: | Elektrochlorering in pekelwater |
|---|---|
| Concentratie: | 00,6% tot 0,8% |
| Garantie: | 1 jaar voor het gehele systeem |
VOC's Industrieel afvalgasverwijderingsapparaat 650 kg 1000m3/h-300000m3/h
| Gewicht (kg): | 650 |
|---|---|
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
Gepersonaliseerd zuur-alkali afvalgasbehandelingssysteem PP roestvrij staal materiaal Sproei toren natte scrubber
| Reinig efficiëntie: | 80% |
|---|---|
| Productnaam: | Air Wet Scrubber |
| ODM-producten: | - Ja, dat klopt. |
WWTP afvalwatersystemen Verhelderingsinstallaties Waterbehandeling leveranciers DAF-eenheid Gesmolten luchtflotatie
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak |
| Productiviteit: | 10000L/Uur |
Lamella Clarifier PP Neigingsbuis Waterfilter Zuiveringsinstallatie Afzettingstank afvalwaterzuiveringssysteem
| Tipe in de handel brengen: | Warm product 2024 |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | afzettingstank, Lamella Clarifier |

