Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ integrated sewage treatment equipment ] bij elkaar passen 448 producten.
RO Reinigingsinstallatie voor waterzuivering door omgekeerde osmose
| Grootte: | 5.0*1.30*1.85m |
|---|---|
| Kracht: | 30 |
| Toepassing: | Drinkwater |
Grootschalige waterreiniger Ozongenerator Waterzuiveringsmachine 250kg 30kg/u
| Gewicht: | 250 kg |
|---|---|
| Grootte: | 4800*3500*2200 |
| Kracht: | 0.36 kW |
Gehele huis waterzuiveringssystemen RO Mini waterzuiveringsinstallatie 6.0KW
| Gewicht: | 2200Kg |
|---|---|
| Kracht: | 6.0KW |
| Productnaam: | zuivere watermachine |
24kg 0,37kw Waterbehandeling Onderdelen RO Onderdelen Accessoires
| Gewicht: | 24Kg |
|---|---|
| Grootte: | 26.5*26.5*47.7cm |
| Kracht: | 0.37 kW |
75GPD Waterbehandeling Ro Membrane Residentiële waterreiniger Membrane Voor Ro Waterfilteronderdelen
| Productiviteit: | 75GPD |
|---|---|
| Gewicht (kg): | 0,34 kg |
| Productnaam: | Omgekeerde Osmosemembraan |
Luchtstroom 20000m3/h Gasreiniger Afvalgasbehandelingssysteem FRP GRP Glasvezel
| Oppervlaktebehandeling: | Glanz |
|---|---|
| Materiaal: | FRP GRP glasvezel |
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
U-type ketel energiebesparende industriële afvalgasterugwinningsbehandelingstoestel warmtewisselaar
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Vinnenbuis |
| Plaats van herkomst: | China |
Geavanceerde DAF-apparatuur voor aquacultuurfaciliteiten
| Tipe in de handel brengen: | Nieuw product 2024 |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Pomp, PLC, Motor |
Zeewater RO-systeem Ontziltingsapparatuur Geavanceerd waterfiltratiesysteem
| Bron: | Zeewater |
|---|---|
| Voorwaarde: | 100% nieuw |
| Techniek: | De Technologie van de membraanscheiding |
Waterzuiveringsapparatuur omgekeerde osmose en elektrische energiebron voor klantvereisten
| Functie: | Het produceren van Zoet water |
|---|---|
| Toepassing: | Waterzuivering |
| kenmerk: | Hoge efficiëntie |

