Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ waste water treatment equipment ] bij elkaar passen 448 producten.
Negatieve druk technologie afvalwaterzuiveringsinstallatie met 220V/380V stroomvoorziening en op maat gemaakte ontwerp
| Werktemperatuur: | 5-40°C |
|---|---|
| Functie: | Multifunctioneel |
| Garantie: | 1 jaar |
Omgekeerde osmose industriële waterdeionisator technologie
| Toepassing: | Waterzuivering |
|---|---|
| Gebruik: | Waterbehandeling |
| Filtratie: | Kwartszand, geactiveerd koolstof, waterverzachter, RO-membraan |
304 Roestvrij staal frame structure Industrial water ionisator voor in industriële toepassingen
| Stroombron: | Elektriciteit |
|---|---|
| Geschikt voor:: | Water uit putten, ondergronds water, andere |
| Kerncomponenten: | Drukvat, motor |
Koolstofstaalzuiveringsvat Huishoudelijk afvalwaterzuiveringsvat
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| core components: | Pressure vessel, Pump, motor |
| Productnaam: | Huishoudelijke afvalwatertank |
Stainless Steel Mining Wastewater Treatment Ultimate Solution
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Product Name: | mine water |
| Keywords: | Wastewater |
Elektrocoagulatie Afvalwater Gesolde luchtflotatiesysteem Afvalwaterzuiveringsinstallatie DAF
| Toepassing: | Afvalwaterzuivering |
|---|---|
| Type: | Automatisch |
| Functie: | Verwijdering van SS Verwijdering van BOD |
Omgekeerde osmose Minerale afvalwaterzuivering Zuiveringsinstallaties Machines Verkoop van zuiver water
| Gewicht: | 7800 kg |
|---|---|
| Grootte: | 8000*1200*2100 |
| Kracht: | 14 kW |
Industrieel schoonmaakwatersysteem van roestvrij staal en omgekeerde osmose
| Stroombron: | Elektriciteit |
|---|---|
| Na garantie service: | Online ondersteuning |
| Gebruik: | Waterbehandeling |
4040/8040 Ro Membraan commerciële waterzuiveringsmiddelen Zout ontzilting ≥97%
| Voor:: | Water uit putten, ondergronds water, andere |
|---|---|
| Type: | Omgekeerde osmose |
| Filtratie: | Kwartszand, geactiveerd koolstof, waterverzachter, RO-membraan |
Elektrisch aangedreven industriële water-ionisator met een herstelpercentage van 50% tot 75%
| Zoutontzaltingspercentage: | ≥97% |
|---|---|
| Terugvorderingspercentage: | 50%-75% |
| Kerncomponenten: | Drukvat, motor |

