Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ water purification plants ] bij elkaar passen 281 producten.
Geavanceerde industriële afvalwaterzuiveringsinstallatie van koolstofstaal voor optimale prestaties
| Werktemperatuur: | 5-40°C |
|---|---|
| capaciteit (productiviteit): | 500L/h-10000L/h |
| Functie: | Multifunctioneel |
Koolstofstaalzuiveringsvat Huishoudelijk afvalwaterzuiveringsvat
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| core components: | Pressure vessel, Pump, motor |
| Productnaam: | Huishoudelijke afvalwatertank |
Custom Size Purification Tank SMC Moulded FRP With Video Technical Assistance
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Drukvat, pomp, motor |
| Product name: | Domestic sewage treatment tank |
1.5KW Zeewater ontzilting Gesolde luchtflotatie Eenheid SUS304 Daf Eenheden Waterbehandeling
| Materiaal: | koolstofstaal of sus304 |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5-12000 kg |
| Grootte: | meer dan 1M*1M*2M |
Negatieve druk technologie afvalwaterzuiveringsinstallatie met 220V/380V stroomvoorziening en op maat gemaakte ontwerp
| Werktemperatuur: | 5-40°C |
|---|---|
| Functie: | Multifunctioneel |
| Garantie: | 1 jaar |
Buitenwaterzuiveringsinstallatie met aanpasbaar gewicht kg Terugwinningspercentage 80-99% Langdurige prestaties
| Plaats: | Buiten |
|---|---|
| Installatie: | Boven de grond |
| Stroomvoorziening: | 220v/380v, 50 Hz/60 Hz |
Vierkante modulaire afvalwaterzuiveringsinstallatie Afvalwaterzuiveringsinstallatie 80-99% Terugwinningspercentage In 5-40C-omgeving
| Functie: | Multifunctioneel |
|---|---|
| capaciteit (productiviteit): | 500L/h-10000L/h |
| Vorm: | Vierkant modulair |
100000L/D Zeewater ontziltingsplant Ontzilting systeem Waterbehandeling Container RO systeem
| Tipe in de handel brengen: | Nieuw product 2024 |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 2 jaar |
| Kerncomponenten: | Pomp, PLC |
Stp-waterzuiveringsinstallatie / MBBR / MBR 10-300 m3/h
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Pomp, Motor, PLC |
Temperatuurbereik 5-40°C Geïntegreerde afvalwaterzuiveringsinstallatie voor de behandeling van stedelijk afvalwater
| Naverkoopservice: | Tekeningen, video's, dienst ter plaatse |
|---|---|
| Functie: | Multifunctioneel |
| Werktemperatuur: | 5-40°C |

