Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ water purification plants ] bij elkaar passen 281 producten.
5000L/uur Productiviteit Afvalwaterzuiveringsinstallatie Autowasstraat Waterrecyclingsysteem Met 5KW Vermogen
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| productiviteit: | 5000 l/uur |
| weight (kg): | 8000 |
Kapitein Zuivere zeewater ontziltingsplant 99,2 % Ontzilting 10-300 M3/H AC220V 18A
| Productnaam: | MBR afvalwaterbehandelingstoestellen |
|---|---|
| Capaciteit: | 10 tot 300 m3/h |
| Werktemperatuur: | 5-45 °C |
Volledig automatische controle Biologisch filter water desinfectieapparatuur voor rioolinstallatie
| Productnaam: | Biologische deodoratietoestellen |
|---|---|
| Het werkprincipe: | Verander VOC's |
| Materiaal: | Roestvrij staal 304/316/FRP |
DAF-systeem STP afvalwaterzuiveringsinstallatie Machinerie waterreinigingsapparatuur 10-200T/H
| Toepassing: | Afvalwaterzuivering |
|---|---|
| Materiaal: | Koolstofstaal/ roestvrij staal |
| Capaciteit: | 10-200t/h |
110V/220V/380V afvalwaterzuiveringsinstallatie voor gemeentelijk rioolwater
| Kerncomponenten: | Motor, PLC, pomp, motor |
|---|---|
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
| Kleur: | Aanpasbaar |
Ontziltingsplant voor zeewater in containers met 99% ontzilting en TDS 500 mg/l water
| Kerncomponenten: | Pomp, PLC |
|---|---|
| Gewicht: | 15000 kg |
| Kracht: | 105 kW |
450 kg roestvrij staal 304 Zeewater ontziltingsplant Zeewater zuiveren tot drinkwater
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| productiviteit: | 3000LPH |
| Gewicht (kg): | 450 kg |
10-300 M3/h Capaciteit afvalwaterzuiveringsinstallatie Apparatuurpakket voor STP-installatie/MBBR/MBR afvalwaterzuiveringssysteem
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Gewicht (kg): | 5000 kg |
| Kerncomponenten: | Pomp, Motor, PLC |
Containers Huishoudelijke afvalwaterzuiveringsinstallaties Afvalwaterzuiveringsinstallaties Afvalwaterzuiveringsinstallaties
| Spanning: | 220V, 380V, 110V |
|---|---|
| Type verwerking: | Filtratie, AO Biological |
| Power (W): | 3 kW, 2 kW |
Container huishoudelijke afvalwaterzuiveringsinstallatie / Afvalwaterzuiveringssysteem op maat / Verpakte afvalwaterzuiveringsinstallaties
| Verwerkingstype: | Filtratie, biochemisch proces |
|---|---|
| Productiviteit: | 30m³/d |
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, pomp, versnelling, lager, motor, motor, plc |

