Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ water purification plants ] bij elkaar passen 281 producten.
Fabrikant Direct MBR Geïntegreerde MBBR Rioolwaterzuiveringsinstallatie Afvalwaterzuiveringsinstallatie
| Type verwerking: | Omgekeerde osmose, filtratie, ontzilting |
|---|---|
| Spanning: | 220V, 380V |
| Power (W): | 5 kW |
Geavanceerde cavitatie-luchtflotatie-installatie voor oliehoudend rioolwater
| Verwerkingstype: | filtratie |
|---|---|
| Productiviteit: | 1000l/uur |
| Kerncomponenten: | Motor |
DAF Olieafvalwaterzuiveringsinstallatie, opgeloste luchtdrijvingsunit, rioolwaterzuiveringsinstallatie
| Verwerkingstype: | Filtratie, ionenuitwisseling |
|---|---|
| Productiviteit: | 50000l/uur |
| Kerncomponenten: | Drukvat, pomp, tandwiel, motor, motor, PLC |
3500 kg MBR afvalwaterzuiveringsinstallatie Pakketten Industrieel huishouden met PLC-componenten voor boerderijen en hotels
| Materiaal: | platenkas |
|---|---|
| Gewicht: | 300-9500 kg |
| Grootte: | verschillend als elk model |
Revolutionaire leer SS304 afvalwater recycling installatie automatisch voor duurzame waterhergebruik oplossingen
| Toepassing: | Behandeling van afvalwater |
|---|---|
| Type: | De Pers van de Automaticefilter |
| Materiaal: | SS304 |
Geïntegreerde zuiveringsinstallatie voor afvalwater uit aardolie 50000L/h 1000 kg
| Garantie voor kerncomponenten: | 5 jaar |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Pomp, tandwiel, motor, PLC |
| Plaats van herkomst: | China |
Installatie voor de zuivering van afvalwater voor de slachtplaatsen
| Tipe in de handel brengen: | Nieuw product 2024 |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Motor |
Warm verkrijgen 250 m3/d Distribueerde afvalwaterbehandeling apparatuur Milieu Fabriek
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 2 jaar |
| Kerncomponenten: | Pomp, PLC, ventilator, onderwater neerslagmodule |
Industriële afvalwaterzuiveringsinstallatie MBR Membraan bioreacteur
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, Pomp, Motor, Motor, PLC |
Ontwatering Intelligente verpakte afvalwaterverwerkingsinstallatie
| Type verwerking: | Filtratie |
|---|---|
| Spanning: | 220V, 380V, 110V |
| Power (W): | 3KW, 5kW, 10KW |

