Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ waste water treatment equipment ] bij elkaar passen 448 producten.
Geavanceerd 3000LPH Omgekeerde Osmose Waterzuiveringssysteem voor Schoon Drinkwater
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| productiviteit: | 3000 l/uur |
| weight (kg): | 900 |
Container huishoudelijke afvalwaterzuiveringsinstallatie / Afvalwaterzuiveringssysteem op maat / Verpakte afvalwaterzuiveringsinstallaties
| Verwerkingstype: | Filtratie, biochemisch proces |
|---|---|
| Productiviteit: | 30m³/d |
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, pomp, versnelling, lager, motor, motor, plc |
500lph Omgekeerd osmose systeem Waterzuiveringssysteem Filtratieapparatuur Waterzuivering
| Verwerkingstype: | Omgekeerde osmoseC |
|---|---|
| Productiviteit: | 500l/uur |
| Kerncomponenten: | Pomp, drukvat, motor |
Grote geïntegreerde riolering Septic tank Huishoudelijke afvalwaterzuiveringsinstallatie Aanpasbaar
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, pomp, versnellingsbak, lager, motor, motor, PLC |
| Materiaal: | Aanpasbaar |
3.5KW Air Flotation Machine Rioleringsinstallatie Waterbehandeling 5000L/H 1500 Kg
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, pomp, motor |
|---|---|
| Productiviteit: | 5000L/U |
| Gewicht (kg): | 1500 kg |
Kleine afvalwaterzuiveringsinstallatie Steenwaterfiltersysteem Recyclingstelsel 5000 kg Voor steen
| Gewicht: | Op maat |
|---|---|
| Productnaam: | Verduidelijking |
| Materiaal: | Roestvrij staal of aangepast |
15 kW waterzuiveringssysteem voor generator UV waterzuiveringssysteem 500 kg
| Maximale waterdruk: | 1.0MPa |
|---|---|
| Maximale atmosferische druk: | 20Kpa |
| Gewicht: | 500 kg |
Gesolde luchtflotatie afvalwaterzuiveringsinstallatie waterzuiveringsmachines DAF-systeem SS BOD verwijdering
| Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Functie: | Hoge hydraulische belasting met skimmer |
| Functie: | Verwijdering van SS Verwijdering van BOD |
Verstelbare 25-800W waterkoeling Ozongenerator onderdelen 100g/h Quantz buis voor waterbehandeling
| Koelstand: | Watergekoeld |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -10~40℃ |
| Kracht: | 25w-800kw |
Wasmachine Deodoratie Gasreinigingsapparatuur Wet scrubber 99,99% Reinigingsdoeltreffendheid
| Reinig efficiëntie: | 99.99% |
|---|---|
| Naam van het artikel: | Natte Gaszuiveraar |
| Gebruik: | Zuurgaszuivering |

