Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ water purification plants ] bij elkaar passen 281 producten.
Geavanceerde technologie afvalwaterzuiveringsinstallatie Daf Opgeloste luchtflotatie 2,5t 5kw Rechthoek
| Gewicht: | 2.5t |
|---|---|
| Grootte: | 3500*1000*1900 mm |
| Kracht: | 5 kW |
Pakket afvalwater Mbr afvalwaterzuiveringsinstallatie Industrial 1-300 L/H
| Tipe in de handel brengen: | Warm product 2024 |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, pomp, versnellingsbak, lager, motor, motor, PLC |
Waterzuiveringsmachines Luftflotatie opgelost DAF Luftflotatie afvalwaterzuiveringsinstallatie
| Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5-12000 kg |
| Grootte: | meer dan 1M*1M*2M |
Koolstaal afvalwaterzuiveringsinstallatie met aanpasbaar gewicht kg en automatische werking
| materiaal: | Koolstofstaal |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Terugvorderingspercentage: | 80-99% |
Compacte afvalwaterzuiveringsinstallatie Complete afvalwaterzuiveringsapparatuur met pomp PLC-motor Slacht afvalwatersysteem
| Verwerkingstype: | filtratie |
|---|---|
| Productiviteit: | 5000 l/uur |
| Kerncomponenten: | Pomp, Lager, Motor, PLC |
Nieuwe verpakking van afvalwaterzuiveringsinstallaties voor industrieel/gemeentelijk/huishoudelijk afvalwater
| Material: | Carbon Steel/ Stainless Steel/ FRP |
|---|---|
| Productivity: | 0-5000L/H |
| Weight (KG): | 18700 kg |
Brackish Well Water Purifying Equipment 40T Ontziltingsinstallatie Industrieel zeewater omgekeerde osmose watermachine
| Gewicht: | 300-50000 kg |
|---|---|
| Grootte: | verschillend als elk model |
| Kracht: | verschillend als elk model |
2KW 220V Omgekeerde Osmose Ontziltingsinstallatie voor het Zuiveren van Zout Water en het Leveren van Veilig Drinkwater
| productiviteit: | 500 l/uur |
|---|---|
| Gewicht (kg): | 345 |
| Processing Type: | Omgekeerde osmose, verzachting, ontzilting, filtratie |
250L/H Kleine Industriële Ontziltingsinstallatie voor Zeewater RO-installatie Omgekeerde Osmose Systeem voor Drinkwater
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| productiviteit: | 250L/Hour |
| gewicht (kg): | 200 kg |
Draagbare afvalwaterzuiveringsinstallatie Perfecte oplossing voor zuivering van afvalwater van MBR / MBBR-containers
| Functie: | lager COD BOD |
|---|---|
| Kenmerken: | compact |
| Applicatie: | Ontwatering |

